Wybierz kategorię wyszukiwania

obszar tematyczny:
forma studiów:
studia podyplomowe realizowane:

Jeżeli nie znalazłeś tego czego szukałeś zawsze możesz wpisać szukane słowo lub frazę poniżej

Szkolenia i kursy

Badania i projekty

Formularz wyszukiwania na belce: Badania i projekty

jednostka badawcza:
typ:
dyscyplina:
status:

Naukowcy

Formularz wyszukiwania na belce: Nasi naukowcy

dyscyplina:

Formularz wyszukiwania na belce: Wydarzenia

typ:

kategoria:

Szukasz czegoś zupełnie innego? Sprawdź, może się gdzieś ukryło na naszej stronie

Szukasz czegoś zupełnie innego? Sprawdź, może się ukryło gdzieś na naszej stronie!

Uniwersytet SWPS - Logo

Psycholog w nowoczesnej edukacji – spotkanie z Natalią Minczanowską

float_intro: images/ZDJECIA/Edukacja_online.jpeg

W imieniu Koła Naukowego EduEmpower na Wydziala Psychologii w Warszawie Uniwersytetu SWPS serdecznie zapraszamy na spotkanie z Natalią Minczanowską, absolwentką Uniwersytetu SWPS, która obecnie pracuje na stanowisku Head of People & Culture w Szkole w Chmurze. Gościni opowie o innowacyjach w podejściu do edukacji, a także zdradzi, jak działa Szkoła w Chmurze.

15 maja 2024
17.15-18.45

Edukacja w XXI wieku – jakie wyzwania przed nią?

Celem spotkania jest przedstawienie studentom koncepcji Szkoły w Chmurze oraz poszerzenie ich wiedzy na temat dostępnych, kreatywnych i nieoczywistych możliwości rozwoju zawodowego po studiach psychologicznych. Dołącz do nas i przekonaj się, jak można odnieść sukces w dziedzinie psychologii poza utartymi ścieżkami!

Po wygłoszeniu wykładu gościni odpowie na pytania od uczestników i uczestniczek wydarzenia.

Jak działa Szkoła w Chmurze?

Szkoła w Chmurze to niepaństwowa placówka, która wspiera rodziców i uczniów w edukacji domowej. Uczniowie mają do dyspozycji platformę edukacyjną z kartami pracy z poszczególnych przedmiotów. Są w nich zawarte zagadnienia z podstawy programowej. Rozwiązywanie kart pracy nie jest obowiązkowe. Natomiast każdy uczeń ma obowiązek zdania egzaminu z każdego obowiązującego go w danym roku szkolnym przedmiotu. Egzaminy zdaje się w formie ustnej i pisemnej.

Ta forma edukacji już od kilku lat staje się coraz popularniejsza w Polsce. Jedną z zalet Szkoły w Chmurze, na ktorą wskazują uczniowie i ich rodzice, jest swoboda organizacji czasu. W Szkole w Chmurze nie ma lekcji ani zajęć online. To uczeń decyduje, jak może wyglądać jego dzień – jednego dnia może uczyć się kilku wybranych przedmiotów, lub przez cały tydzień zgłębiać wiedzę tylko z jednego. Może korzystać z warsztatów lub konsultacji online lub przez pewien czas całkowicie poświęcić się swoim ulubionym tematom.

Odwiedź stronę Szkoły w Chmurze

Gdzie i kiedy?

Miejsce: Uniwersytet SWPS w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31, sala S119

Termin: 15 maja 2024 r., godz. 17.15–18.45

• logo KN EduEmpower

Wykład wygłosi:

Natalia Minczanowska

Head of People & Culture i wicedyrektorka w Szkole w Chmurze, psycholożka i absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie. W Szkole w Chmurze na co dzień projektuje działania rozwojowe i wprowadzanie zmian, wspiera liderów i członków zespołów w zarządzaniu, komunikacji, prowadzi treningi i warsztaty pracując na mocnych stronach; jest ogromną fanką NVC (Porozumienia Bez Przemocy), ludzi, psychologii muzyki i kreatywności i przy okazji rowerów, saun, nart i musicali.

Studiuj psychologię na czołowej uczelni w kraju

Uniwersytet SWPS słynie z kształcenia doskonałych psycholożek i psychologów. Według rankingu szkół wyższych miesięcznika „Perspektywy” jesteśmy jedną z dwóch najlepszych uczelni w Polsce, na których możesz studiować psychologię. Nasz program spełnia europejskie standardy nauczania, jest nowoczesny i zróżnicowany. Oferujemy zarówno studia pierwszego stopnia (w tym studia w jęz. angielskim), jak i studia jednolite magisterskie.

Zapoznaj się z naszą ofertą studiów psychologicznych

Sprawdź inne podobne kierunki

W ofercie mamy nie tylko studia psychologiczne, lecz także kierunki związane z dziedzinami pokrewnymi. Są wśród nich: analiza zachowania, neuropsychologia, neurokognitywistyka, behawiorystyka, coaching, psychotraumatologia, psychodietetyka czy seksuologia.

Zobacz wszystkie kierunki związane z psychologią

Chcesz zostać psychoterapeutą? Wybierz USWPS!

Szkoła Psychoterapii Poznawczo-Behawioralnej Uniwersytetu SWPS działa od 2000 r. i jest największym polskim ośrodkiem kształcącym psychoterapeutów.

Zobacz inne aktualności