BIO Dagmara Wiśniowska-Rega

Dagmara Wiśniowska-Rega

Profil zawodowy

Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza na Wydziale Budowy Maszyn i Lotnictwa. Ukończyła także studia podyplomowe na kierunkach „Zarządzanie Projektami”, „Coach i trener w rozwoju” na Wyższej Szkole Europejskiej im. Ks. Józefa Tishnera oraz „Prawo pracy i ubezpieczenia społeczne w praktyce” na PWSZ w Tarnowie.
Posiada certyfikaty zarządzania projektami PRINCE2 Foundation oraz IPMA C. Assesor w konkursie na najlepiej zarządzane projekty – IPMA Project Excellent Award. Członek International Project Management Association.
Od 2014 roku związana z projektami badawczo - rozwojowymi uzbrojenia. Na co dzień zarządza projektami oraz kieruje PMO w dużej firmie produkcyjnej z sektora obronnego.