Kinga Nowacka z USWPS wśród najlepszych dyrektorów marketingu w Polsce

float_intro: images/ZDJECIA/aktualnosci/Kinga.jpg

Dyrektorka marketingu i rekrutacji na Uniwersytecie SWPS, Kinga Nowacka, znalazła się na wysokim, 5. miejscu w corocznym zestawieniu TOP 50 CMO. Ranking ten tworzy kapituła prestiżowego konkursu Dyrektor Marketingu Roku, aby wyróżnić najaktywniejszych i najbardziej wpływowych menedżerów marketingu w naszym kraju. Serdeczne gratulacje!

Prestiżowe zestawienie liderów marketingu

29 lutego 2024 r. w Warszawie została ogłoszona tegoroczna edycja rankingu TOP 50 CMO in Poland. Zestawienie to przygotowała kapituła ogólnopolskiego konkursu branżowego Dyrektor Marketingu Roku. Kinga Nowacka, dyrektorka marketingu i rekrutacji USWPS, znalazła się na wysokiej, 5. pozycji w rankingu. To pokazuje, że działania komunikacyjne naszej uczelni mogą być porównywane z działaniami największych marek działających na naszym rynku.

Kinga Nowacka znalazła się na 5. miejscu w rankingu 50 najlepszych dyrektorów marketingu w Polsce
Kinga Nowacka z Uniwersytetu SWPS znalazła się na 5. miejscu w rankingu 50 najlepszych dyrektorów marketingu w Polsce.

Kinga Nowacka związana jest z naszą uczelnią od kilkunastu lat. Nie ustaje w wysiłkach, by – jak podkreśla – „marka Uniwersytetu SWPS stała się prawdziwym love brandem”. W ostatniej, 12. edycji konkursu Dyrektor Marketingu Roku w listopadzie 2023 r. szefowa Działu Marketingu naszego uniwersytetu otrzymała nagrodę specjalną Long Time Marketing Excellence za wieloletnią konsekwencję w realizacji strategii marketingowej, wartościowe i ambitne treści contentmarketingowe, inwestycję w nowe kanały komunikacji, emocje w komunikatach reklamowych oraz fachowe kierowanie zespołem. Dlatego niezmiernie cieszy nas, że Kinga Nowacka została dodatkowo wyróżniona w prestiżowym zestawieniu najlepszych CMO (ang. Chief Marketing Officer). W pierwszej piątce wyróżnionych liderów znaleźli się przedstawiciele i przedstawicielki takich marek, jak Dell, BNP Paribas, Velobank i L’Oréal.

Zobacz ranking wyróżnionych w TOP 50 CMO in Poland 2023

Zespół Marketingu Roku: 3 nagrody dla naszej uczelni

W ostatniej edycji konkursu, w którym nagradzane są kampanie oraz działania komunikacyjne polskich marek z różnych sektorów i branż, Uniwersytet SWPS zdobył aż 3 nagrody: oprócz Long Time Marketing Excellence dla Kingi Nowackiej, kapituła postanowiła przyznać naszemu uniwersytetowi również nagrodę zespołową dla najlepszego teamu oraz w kategorii Master of CSR / Social Purpose za kampanię profrekwencyjną przed wyborami parlamentarnymi „Głosuj. Zmieniaj Polskę”. Dział Marketingu Uniwersytetu SWPS jako jedyny reprezentował w tej edycji konkursu sektor uczelni wyższych.

W jury konkursu Dyrektor Marketingu Roku zasiadają osoby odpowiedzialne za komunikację i sprzedaż największych marek, takich jak BNP Paribas, Play, Porsche, Dentsu, Dell, L’Oréal, Adamed. Ich uznanie w środowisku marketerów jest niezwykle istotne.

Dowiedz się więcej o nagrodach dla Uniwersytetu SWPS

Dyrektorka ds. marketingu USWPS

Kinga Nowacka

Dyrektorka ds. marketingu i rekrutacji, zastępczyni dyrektor generalnej, członkini zarządu uczelni. Ekspertka w zakresie strategii marketingowych, zarządzania marką, organizacji procesu kreacji oraz produkcji narzędzi komunikacji. Pasjonatka zarządzania zespołami i złożonymi projektami. Doświadczenie zdobywała w latach 90. w najtrudniejszych branżach – konsultingu i telekomunikacji (Era GSM, obecnie T-Mobile). Od 18 lat jest związana ze szkolnictwem wyższym w ramach Human Touch Group.

Zobacz inne aktualności