Wspólne projekty badawczo-rozwojowe z partnerami zewnętrznymi

Usługa
Wspólne projekty badawczo-rozwojowe z partnerami zewnętrznymi

Cenimy sobie współpracę z Państwem podczas wspólnych projektów badawczo-rozwojowych. Wtedy tworzymy wspólne zespoły badawczo-rozwojowe i realizujemy utworzoną agendę badawczą wspólnie w ramach ustalonych haronogramów.

Każda z takich współprac jest dokładnie monitorowana w kontekście rezultatów i zarządzania własnością intelektualną zgodnie z zapisami umowy między uczelnią a organizacją zlecającą projekt.

Dlaczego my?
Skuteczność w pozyskiwaniu i realizacji projektów

Blisko 400 naukowców, ponad 20 centrów badawczych, średnio 250 projektów rocznie i ponad 2400 publikacji w bazie Scopus, z czego 20% w zagranicznych czasopismach naukowych – jesteśmy w grupie 6% elitarnych ośrodków naukowych wyróżnionych przez MNiSW kategorią A+ jako najlepszy ośrodek w kraju prowadzący badania w obszarze nauk społecznych.

Należymy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, co potwierdzają coroczne zestawienia grantobiorców Narodowego Centrum Nauki. W latach 2011–2019 zdobyliśmy ponad 72 mln zł dofinansowania z NCN i zajęliśmy 4. miejsce wśród wszystkich jednostek w kraju aplikujących o środki w dziedzinie nauk humanistycznych i społecznych. Jako jedna z dwóch uczelni niepublicznych otrzymaliśmy dofinansowanie MNiSW w wysokości 12 mln zł na realizację strategii badawczej Uniwersytetu SWPS w latach 2019–2022.

Nasi badacze mogą liczyć na wsparcie Działu Badań Naukowych i Projektów, który udziela kompleksowej pomocy na każdym etapie przygotowania i realizacji programu badawczego.

Profesjonalna obsługa
Na co możesz, liczyć współpracując z nami?

1. szybki kontakt z naszym przedstawicielem
  2. indywidualne podejście do każdego projektu
  3. zaangażowanie ekspertów/badaczy z Uniwersytetu SWPS
  4. możliwość skorzystania z infrastruktury badawczej naszej uczelni