Szukasz studiów? Wybierz tematykę:

Szukasz studiów?

BIO Agata Gójska

Agata Gójska

Profil zawodowy

Doktorka socjologii, adiunktka w Instytucie Stosowanych Nauk Społecznych. Członkini-założycielka Stowarzyszenia Mediatorów Rodzinnych, wiceprezeska SMR w latach w latach 2004-2009, członkini Rady ds. Szkoleń i Rozwoju SMR w latach 2005-2009, członkini Komisji Etycznej SMR w latach 2009-2012. Kierowniczka studiów podyplomowych „Rozwiązywanie konfliktów i budowanie partycypacji społecznej” na Uniwersytecie Warszawskim w latach 2009-2017. Stała współpracowniczka Podyplomowych Studiów Negocjacji, Mediacji i innych Alternatywnych Metod Rozwiązywania Sporów na Wydziale Prawa i Administracji UW. Współzałożycielka ośrodka Mediatorzy.pl. Certyfikowana mediatorka. Superwizorka mediacji. Asesorka współpracująca z SWPS w procesie certyfikacji mediatorów w sprawach cywilnych. Od 2009 specjalizuje się w konfliktach społecznych i jest jedną z najbardziej aktywnych mediatorek / moderatorek w procesach uzgodnień i konsultacjach społecznych. Stale współpracuje m.in. z miastem stołecznym Warszawa. Prowadzi przede wszystkim uzgodnienia w procesach związanych z ochroną przyrody czy zagospodarowaniem przestrzennym.